czsk9-14Devátý páteční večer roku 2014 plný nejlepších Českých a Slovenských pecek je tady. Virtuóz a kouzelník v jedné osobě, Vám v průběhu celého večera nasází ty nejvypečenější písničky od Aše po Zmojno a navrch přidá i celou Slovenskou republiku.Proto poproste Príma rodiče ať si udělej doma Pohodu a Vás pustěj na mejdan, kde budete pařit Nonstop a kde Vás budou holky Sladce mámit, nad hlavou vám budou kroužit Černí andělé a po pár drincích si se Třema sestrama budete připadat jako v Mexiku.
Hraje: Dj Zdenda Skřivánek

Doprava: Na tuto akci a zpět tě doveze Zámecký tranzit 1-8 osob na tel: 720 451 410 (osobní vozy nejezdí) více info v sekci doprava.

zamecka-seznamkaJak se seznámit s novými lidmi, získat přátelé a možná najít novou lásku…??? Ideální řešení je na dostah ruky. Dnes večer proběhne unikátní seznamovací večer. Každý si u vstupu vybere lightstick, který vyjádří o co má dnes večer zájem a ty budeš hned vědět, co ta holka nebo kluk vedle tebe hledá… Novým přátelstvím a vztahům jsou tento večer dveře otevřeny… Dj Toi (tvujdj.cz) a Dj Zdenda Skřivánek (djzdenda.cz)

Hasičské jednotky z Pardubicka a Chrudimska se ve středu večer sjely do areálu Zámku Choltice. Čekalo tu na ně taktické cvičení, při kterém nechyběla spousta kouře a 120 figurantů v roli návštěvníků diskotéky. Cvičení, jehož cílem bylo prohloubení schopností velitelů zasahujících jednotek, skončilo po dvaadvacáté hodině, kdy byl z objektu zachráněn poslední člověk. Za úspěšnou realizaci cvičení všem zasahujicím hasičům a figurantům děkujeme. Na následujících odkazech se můžete podívat na reportáže České televize a fotogalerie přítomných fotografů.

Reportáž na ČT1      Reportáž na ČT24      Videoreport a fotogalerie na radyvnouzi.cz

Více článků...

Strana 1 z 2

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Nenech si ujít!

 • Sobota 27.9. - Tattoo and body painting night
  Poslední víkend měsíce září se můžete nechat vylepšit a pomalovat - airbrush Tatto je zde pro vás… Budeme vytvářet ozdoby po celém těle. Adrenalinový zážitek, potetovaná těla, skvělý...

Bav se, užij si, relaxuj..

 • Prostor plný zábavy, skvělé hudby, tance a levného pití.
 • Velký parket, spousta místa k sezení a 4 bary.
 • Velká laserová show, masivní zvuk a spousta světel.
 • Zažij pořádnou zábavu až do rána!

Doprava, Zámecký kočár..

 • Máš to daleko? Objednej si zámecký kočár!
 • Na každou akci Tě svezeme až před zámek!
 • Osobní auta - 605 466 499 nebo 728 374 734.
 • Transit 8 míst - pro party 5 lidí a více 720 451 410