Program

V nejbližší době pro vás připravujeme tyto akce

Sobota 27.7. - New Talent Night - multižánrová noc na Zámku

talent

New Talent night je nová párty na Zámku, kde budeme představovat zajímavé hosty z okolí, kteří něčím vynikají. Djové, beatboxeři, tanečníci, performance umělci, zpěváci a všichni, kdo touží po vystoupení před svým publikem, mají na New Talent Night šanci předvést, co v nich vězí a získat si svým výkonem publikum. Na prvním vydání New Talent Night představíme finalisty našeho nedávno vyhlášeného dj contestu - dje Waltryho a Davida Šebka.

Djové Waltry a David Šebek vystoupí v sobotu 27.července jako hosté párty New Talent Night a utkají se o titul absolutního vítěze DJ contestu. Svého favorita budete moct podpořit na místě také vy všichni a ovlivnit tak výsledek celé soutěže! Po zbytek večera multižánrová párty s našim residentním djem a jedna hitovka za druhou ze všech žánrů (disco, pop & rock, latino, české a slovenské hity, dnb, hip hop a další).

Tallent Night je párty o nováčcích na scéně, nové muzice, performancích a zajímavých hostech, kteří mají co nabídnout. Djové, začínající zpěváci/zpěvačky, beatboxeři, umělci a další osobnosti z okolí, kteří mají co nabídnout. Přihlásit svého favorita na další vydání talentové noci můžete také prostřednictvím zpráv zde na Facebooku.

PROGRAM:
==========
🔊 multižánrová párty s talentovanými hosty
🔊 hosté dnešního večera budou finalisté DJ contestu
🔊 noc nových tváří a zajímavých hostů
🔊 turbo klimatizace
🔊 moderní LED strop s animacemi nad celým parketem
🔊 výkonná plnobarevná laser show
🔊 Djs: TZESAR, WALTRY, DAVID ŠEBEK
🔊 3 plně zásobené bary s nejlevnějším pitím ve východních Čechách
===========

🔊 POZOR AKCE! Oslav rozlučku se svobodou na Zámku.
Doražte na Zámek v partě alespoň 5 lidí a všichni obdržíte volný vstup na Zámek, lahev sektu a rezervaci vlastního stolu. Napiš nám do zpráv a doladíme podrobnosti.

🔊 POZOR AKCE! Oslav narozeniny na Zámku.
Doražte na Zámek v partě alespoň 5 lidí a všichni obdržíte volný vstup na Zámek, lahev sektu a rezervaci stolu pro tu nejlepší narozeninovou jízdu na Zámku. V případě oslav narozenin je nutné dorazit nejpozději ve 22:00 na Zámek. Pro více info piš do zpráv.

🍔 FAST FOOD SERVIS 🍔
======================
Přepadl tě v noci hlad? Nevadí! Celý večer domácí burgery, párek v rohlíku, tortila nebo sýr v housce k dispozici v našem hladovém okénku.

🚕 DOPRAVA 🚕
==============

JAK K NÁM?

Zámecký KOČÁR (vhodný pro 1 - 4 osoby)
Svoz a rozvoz ZDARMA - tel.: 720 451 410
Zámecké TAXI (vhodné pro 1 - 6 osob)
Jízdné 15kč/km - tel.: 605 466 499

Nejnovější fotoalba

KONTAKT

Napiš nám!

Nenašli jste na webu informaci kterou hledáte? Neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Music club Zámek Choltice